90 yaşındaki pizzacı 92 bin TL bahşiş aldı – Bilgi

Sıradaki içerik:

YKS Başvuru 2020’de dikkat edilmesi gerekenler!

e
sv

90 yaşındaki pizzacı 92 bin TL bahşiş aldı

avatar

Muharrir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

89-yasindaki-pizzaci-92-bin-TL-bahsis

89 yaşında Pizza kuryeliği yapan ABD’li vatandaşın aldığı bahşiş dudakları uçuklattı.

Şahsi olarak kibar bir kişiliğe sahip olması ve güler yüzlü olması ile hatırlanan 90 yaşına merdiven dayamış pizzacı için bağış kampanyası düzenlendi. Düzenlenen kampanyada toplanan paranın kendisini nasıl verileceği düşünülürken mesleğini ile ilişkili olan bir yöntem ile bu paranın kendisine verilmesi kararlaştırıldı.

Uzun yıllardır ABD’de kuryelik görevi yapan 89 yaşındaki dede için toplanan para Türk Lirası ile yaklaşık 92 bin lira değerinde oldu. 89 yaşındaki talihli adam ABD’nin New York eyaletinde yaşamını sürdüren Valdez ailesine Pizza götürmek için yola çıktı. Pizza’yı teslim eden Derlin Newey’e 12 bin dolar bahşiş ödenince adam şaşkına uğradı.

Yaklaşık olarak 92 bin TL’ye denk gelen bahşişi alarak turnayı gözünden vuran Newey, mutluluktan havalara uçtu.     

GÜLER YÜZLÜ NEWEY İÇİN

Para bağış kampanyası ile toplandı. TikTok uygulaması üzerinden başlatılan kampanyada güler yüzlü ve kibar kurye Newey için yardım başlığına yer verildi. Valdez ailesi yaşlı olan Newey’in bu kadar fazla çalışmaması gerektiğini düşünerek başlattığı kampanyada Newey için 12 bin Dolar toplandı. Toplanan para bahşiş yöntemi ile eve pizza getiren Newey’e çek şeklinde teslim edildi.

İLK KEZ BAŞIMA GELİYOR

Olay karşısında şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemeyen Newey daha önce böyle bir şey ile karşılaşmadığını ifade ederek ne söyleyeceğini şaşırdı. Yıllardır bu işi yaptığını belirten Newey, daha önce kimsenin kendisine böyle bir jest yapmadığını vurguladı.

89-yasindaki-pizzaci-92-bin-TL-bahsis

GÜNCEL HABERLER

brazzers porno
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli