Beşiktaş’ta 3 futbolcu Koronavirüs’e yakalandı

burak-yilmaz-caner-erkin-tyler-bold-2
burak-yilmaz-caner-erkin-tyler-bold-2

Yapılan testler sonucu Beşiktaş’ta 10 kişide Koronavirüs olduğu tespit edildi. 10 kişiden 3 tanesinin futbolcu olduğu belirlendi.

Mayıs ayının 13’ünde Beşiktaş futbol takımında yer alan teknik ekip, futbolcu ve tesis personellerine yönelik Koronavirüs testi uygulandı. Yapılan testler neticesinde 8 kişinin testi pozitif çıktı. Daha önce yapılan testlerde ise Beşiktaş’ta 2 kişi de Koronavirüs olduğu ortaya çıkmıştı.

FUTBOLCULARIN KİMLİĞİ HENÜZ BELLİ OLMADI

Testleri pozitif çıkan bu 10 kişiden 3 tanesi profesyonel takımda oynayan futbolcular olduğu bildirildi. Haberler’e göre bu 2 futbolcunun kimlikleri belli oldu. Caner Erkin, Burak Yılmaz ve Tyler Bold’un testinin pozitif çıktığı söylendi. Gelen bu iddialar kesinlik kazanmış değilken Caner Erkin sosyal medya hesabından test sonucunu yayınladı. Caner Erkin’in test sonucunun negatif olduğu öğrenilirken Burak Yılmaz’ın da temiz olduğu Başkan Ahmet Nur Çebi tarafından bildirildi. Tüm pozitif vakalar Nevzat Demir tesislerinde karantina sürecine alındı.

NEVZAT DEMİR TESİSLERİ KARANTİNA’YA ALINDI

Beşiktaş’ta kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi’nin virüs testi de pozitif çıktı. Tüm planlar iptal edilirken antrenmanlar yapılmayacak. Nevzat Demir Tesisleri karantina sürecinde üs olacak. Tüm pozitif vakalar burada karantina altında tutulacak.

CANER ERKİN TEST SONUCUNU PAYLAŞTI

Koronavirüs testinin pozitif çıktığı yönünde iddialar bulunan Caner Erkin bu iddiaları yalanladı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Erkin, yapılan yanlış haberlere sitem etti.

bursa escort bayan

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.