Cem Yılmaz’ı arayan milyoner yarışmacısı beklemediği tepki ile karşılaştı

cem-yilmaz-kim-milyoner-olmak-ister
cem-yilmaz-kim-milyoner-olmak-ister

Uzun süreden beri ekranlarda yayın hayatını devam ettiren Kim Milyoner Olmak İster isimli TV programında ilginç anlar yaşandı. Programda yarışan isim Cem Yılmaz’ı arayınca beklemediği bir tepki ile karşılaştı.

Yarışmanın bu haftaki bölümünden kesitlerin yayınlandığı fragmanda yer alan görüntüler izleyicileri gülümsetti. Yarışmacının telefon Jokeri ile bağlanmak istediği isim Cem Yılmaz olunca ister istemez komik anlar yaşandı.

YARIŞMACI CEM YILMAZ’I ARAMAK İSTEDİ

Kenan İmirzalıoğlu’nun moderatörlüğünde yayın hayatını sürdüren sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’de bu haftaki bölümde yarışacak olan ismin telefon ile aramak istediği isimler arasında Cem Yılmaz’da vardı. Bir soruda telefon jokeri hakkını kullanan yarışmacı Cem Yılmaz’ın aranmasını istedi. Telefonu açan Yılmaz’ın verdiği tepki izleyenleri güldürdü.

YARIŞMACIYI TANIMIYORUM

İsmi Ali olan yarışmacının soruyu danışmak için aranmasını istediği isim Cem Yılmaz telefonu açınca Kenan İmirzalıoğlu ile konuştu. Kendini tanıtan Kenan İmirzaloğlu’na ‘buyur kardeşim, beni niye aramıştın’ gibi tepkiler veren Yılmaz, esprileri ile yine güldürdü. Kenan Bey’in yarışmacı sizi tanığını söylüyor demesi üzerinde ‘Arada oluyor böyle şeyler, insanlarımız bunu yapıyor’ şeklinde esprili bir yanıt veren Yılmaz’ın cevabı üzerinde Kenan İmirzalıoğlu ‘tamam o halde, görüşürüz’ yanıtını verince izleyiciler gülümseten anlar yaşadı.

https://youtube.com/watch?v=hhbIgeoyr8E

GÜNCEL HABERLER

genç porno ucuz instagram beğeni satın al

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.