Doğu Perinçek’in sözlerine moderatör tepkisi: Türkiye’de mi?

dogu-perincek-yargi-altin-cagini-yasiyor
dogu-perincek-yargi-altin-cagini-yasiyor

Katıldığı Televizyon Programında Türkiye’deki yargının durumu hakkında dikkat çekici ifadeler kullanan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Programın moderatörünün beklenmedik tepkisi ile karşılaştı.

Doğu Perinçek’in sözleri karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen sunucu, ‘Türkiye’de mi?’ Sorusunu sormaktan geri durmadı.

YARGI ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR

Türkiye’deki yargı sisteminin altın çağını yaşadığını savunan Doğu Perinçek’in bu sözleri programın sunuculuğunu yapan ismi şaşkınlığa uğrattı. Perinçek’in bu iddiası karşısında tepkisiz kalmayan Moderatör, ‘Yargı altın çağını mı yaşıyor? Şu anda Türkiye’de mi?’ şeklinde karşılık verdi.

Bir TV Kanalında yayınlanan programda konuk isim Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek idi. Perinçek’in yargı sistemi ile alakalı tespiti dikkat çekti.

Perinçek program esnasında Yargı altın çağını yaşıyor tespitini çok önemli bulduğunu söyleyince moderatör isim Mehmet Akif Ersoy, Perinçek’in sözleri arasına girerek sözlerini tekrar etmesi adına bir soru yöneltti. ‘Yargı altın çağını mı yaşıyor? Şu anda Türkiye’de mi?’ sorusu ile Perinçek’in ifadelerine karşı şaşkınlığını belli etti.

PKK’LILAR VE FETÖ’CÜLER HAPİSTEYSE…

Geri adım atmayan Doğu Perinçek tespitin kendisine ait olduğunu da ekledi. Hapishanede bulunan tutuklulardan 40 bin tanesinin FETÖ’cü olmasını ve aynı zamanda PKK’lıların hapishanelere tıkılmasının yargının altın dönemlerinde gerçekleşebileceğini savunan Perinçek, bu durumun açık ve net olduğunu vurguladı.

full hd porno

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.