Dünyanın en küçük seri katili! Yaşı küçük ama yaptıkları büyük

Sıradaki içerik:

YKS Başvuru 2020’de dikkat edilmesi gerekenler!

e
sv

8 yaşında iken yapmadığı kalmamış! Tarihe geçti

avatar

Muharrir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

8-yasindaki-seri-katil

Hindistan’da küçük yaşına rağmen birçok kişinin ölümüne neden olan ve yaptıklarından pişmanlık duymayan çocuk dünyanın en küçük seri katili olarak biliniyor.

Yaşı henüz 8 iken 3 kişiyi acımasızca öldüren Hindistanlı Hint Amarjeet Sada, yaptıklarını soğukkanlılık ile polise anlattı. Pişman olmaması yetmezmiş gibi sorguda polisten gülerek bisküvi istedi.

Uluslararası kamuoyunda gündem olan ve dünyanın en genç seri katili olarak tarihe geçen Hint Amarjeet Sada isimli şahıs 1998 yılında doğdu.

ÖNCE KUZENİNİ ÖLDÜRDÜ

2006 yılında henüz 8 yaşında iken 6 yaşında olan kuzenini öldüren Hint Amarjeet Sada, aradan biraz zaman geçtikten sonra 8 aylık kız kardeşininin de katili oldu. Amarjeet’in bazı akrabaları ve köyde yaşayanlardan bazıları onun katil olduğunu bilmelerine rağmen durumu polise söylemedi. Gerekçe olarak ise ailevi meseleleri öne sürdüler.

SOĞUKKANLILIKLA POLİSE ANLATTI

Olayların üzerinden 1 yıl geçmeden komşusunun 6 aylık kızı Kusbhoo’yu da öldüren Amarjeet, polise suçunu anlattı. Amarjeet, bebeği nasıl öldürüp gömdüğünü detaylı bir şekilde polise itiraf etti. Bunların yanı sıra Amarjeet itirafında kardeşini ve kuzenini de öldürdüğünü polise anlattı.

Vakayı inceleyen bir psikolog Amarjeet’in durumunu şöyle ifade etti:

“Böyle bir saldırganlık kalıtsal olabilir ve beyindeki büyük kimyasal karışıklıklardan oluşmuş olabilir.”

8-yasindaki-seri-katil
youtube izlenme windows server 2016 lisans satın al
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli