Epic Games’ten 1 milyon dolarlık çılgın teklif! İspatlayan kazanacak

Sıradaki içerik:

Uzaktan Eğitim ile nasıl yakınlaşabiliriz? #EvdeKal ama geride kalma!

e
sv

Epic Games’ten 1 milyon dolarlık çılgın teklif! İspatlayan kazanacak

avatar

Muhakkik

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Houseparty isimli uygulamasının hacklendiği yönünde gelen iddiaların asılsızlığını ispat etmek isteyen Epic Games 1 milyon dolarlık çılgın teklif sundu.

 

Houseparty isimli bir sosyal ağ kuran ve bu uygulamasının hacklendiği yönünde gelen iddiaların yanlış olduğunu ispat etmek isteyen Epic Games’ten 1 milyon dolarlık çılgın teklif geldi.

Bu iddiaların gerçeklerle bağdaşmadığını iddia eden Epic Games, başlattığı faaliyetle çılgın denilebilecek bir teklif ortaya attı. hacklenme iddiasını ispat edene oyun şirketi Epic Games’ten 1 milyon dolarlık ödül teklifi sunuldu.

Gamer’ların son seneler içerisinde oldukça sık ziyaret ettiği bir alan olan Epic Games, çok sevilen oyunların bayiliğini yapmanın yanı sıra, oyuna ilgi duyan insanlar için bedava oyun etkinlikleri düzenleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi biliyor. Firma son olarak yaptığı bu teklif ile tarihi boyunca yapmadığı bir şeyi denemiş olacak.

EPİC GAMES’TEN 1 MİLYON DOLARLIK TEKLİF

Epic Games tarafından düzenlenen bu faaliyette başarılı olan kimse milyoner olacak. Arzu eden herkesin katılma hakkının bulunduğu bu kampanyada 1 milyon doların sahibi olabilmeniz için yapmanız gereken tek bir hamle bulunuyor. Doğru hamleyi yapan kişi dev ödülün sahibi olacak.

Kampanya’nın detayları ise şu şekilde olacak:

Epic Games isimli oyun şirketi, genelde oyunları ile veya oyun mağazasındaki zenginlik ile tanınıyor. Şirketin sahip olduğu bir de sosyal ağ mevcut. Houseparty adını verdikleri bu uygulama içerisinde birçok farklı özellik barındırıyor. Uygulamayı kullanan kimselerle görüntülü görüşme yapılabilen uygulama, Whatsapp gibi gruplar kurularak iletişim kurmaya olanak sağlıyor. Houseparty adı verilmiş olan bu uygulamanın hacklendiği iddiası ortalığı karıştırdı. Bunu ispar edene Epic Games’ten 1 milyon dolarlık ödül verilecek.

Amerika Birleşik Devletleri’nde en fazla kullanılan uygulamalar arasında 6’ncı sıraya sahip olan aplikasyon, bu başarılı yükselişin ardından hack iddilarına maruz kaldı. Bu hackleme ile Houseparty uygulamasını kullananların cihazlarındaki Netflix ve Spotify gibi uygulamalar içerisinde yer alan şahsi bilgilerinin ve hesap bilgilerinin ele geçirildiği söylendi.

Epic Games ise tüm bu ileri sürülen iddilara oldukça iddialı bir çıkış yaptı. 1 milyon dolarlık ödül ortaya koyan Epic Games, hack olayının gerçekliğini ispat eden kişiye bu para ödülünü verecek. Epic Games bu iddiaların asılsız olduğu konusunda oldukça iddialı bir tavır ortaya koyuyor.

Bu çılgın ödül iddiası ile söylentileri boşa çıkarmayı hedefleyen Epic Games’in iddiasını ispat edebilecek birisi bakalım çıkacak mı…

FENERBAHÇE’DE OBRADOVİC’İN DURUMU KESİNLEŞİYOR
MUHTAÇ AİLELERE 1.000 TL YARDIM DAĞITIMI BUGÜN BAŞLIYOR
VAKIFBANK’TAN DEV YARDIM! 50 MİLYON TL…

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli