Fenerbahçe Obradovic ile yollarını ayırıyor! İşte yerine gelecek isim

fenerbahce-obradovic-ayrilik
fenerbahce-obradovic-ayrilik

Fenerbahçe Basketbol A takımı başantrenörü Zeljko Obradovic takıma veda etmeye hazırlanıyor. Yıllık 3 milyon Euro maaş alan deneyimli çalıştırıcının yerine gelecek isim belli oldu. İşte Fenerbahçe’nin Obradovic ile yollarını ayırma sebebi…

Fenerbahçe Basketbol A Takımı yaşanan mali sıkıntılar dolayısıyla takım içerisinde değişikliğe gitme kararı aldı. Koronavirüs dolayısıyla ülkesi Sırbistan’da bulunan Zeljko Obradovic ile yollarını ayırmaya karar veren Fenerbahçe yönetiminin hocanın yerine getireceği isim belli oldu.

OBRADOVİC’İN KOLTUĞUNA JASIKEVICIUS GELİYOR

Sözcü’de yayınlanan habere göre Fenerbahçe’de birçok başarıya imza atan usta antrenör Koronavirüs tehlikesinin geçmesinin ardından Türkiye’ye dönerek veda için bir basın toplantısı yapacak. Yıllık kazandığı ücret takriben 3 milyon Euro civarında olan Obradovic’ten tasarruf etmeyi planlayan Fenerbahçe, Basketbol A Takımı’nı Litvanyalı çalıştırıcı Sarunaz Jasikevicius’a teslim edecek.

FENERBAHÇE BEKO, AVRUPA’NIN EN PAHALI TAKIMLARI ARASINDA

Genel takım bütçesi planlamalarında 10 milyon Euro’yu aşmamayı planlayan Fenerbahçe, kadro içerisinde yer alan yüksek maaşlı isimlerle vedalaşmayı hesaplıyor. Halihazırda sahip olduğu ekip ile 30 milyon Euro gibi devasa bir bütçeye sahip olan Fenerbahçe Beko, Avrupa’nın en pahalı takımları arasında yer alıyor.

ALTYAPI’YA YÖNELME HIZLANACAK

Sarı-Lacivertli ekip, Basketbol A Takımı yanısıra diğer amatör branşlarda da bütçe kısıtlamasına gitmeyi hedefliyor.  Fenerbahçe, altyapı destekli ekiplere ağırlık vermeyi ve mücadelesine bu ekiplerle devam etmeyi planlıyor.

FUTBOL TAKIMINA MI AĞIRLIK VERİLECEK?

Yaşanan Başkan değişikliği sonrası ciddi bir mali kriz yaşayan Fenerbahçe Spor Kulübü’nde diğer branşlarda yapılan ekonomik küçülme Futbol Takımına etkili harcamalar yapılacağı konusunu gündeme getirdi. Son zamanlarda Fenerbahçe Futbol Takımı’nın yaşadığı başarısızlıklar nedeniyle fazlaca eleştirilen yönetimin böylesi bir çalışma yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

FENERBAHÇE’DE 4 KORONAVİRÜS VAKASI

Daha önce Fenerbahçe Spor Kulübü resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile Baskebol A Takımı’nda 4 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı bilgisi verildi. Koronavirüs testi pozitif çıkan kişilerden bir kişinin sporcu, bir kişinin teknik ekip diğer iki kişinin de idari çalışan olduğu biliniyor.

FATURA’YI ERSUN YANAL ÖDEMİŞTİ

Fenerbahçe Futbol Takımı ile 2013-2014 sezonunda Süper Lig Şampiyonluğu yaşayan Ersun Yanal ve ekibi yaşanan başarısızlığın faturasını ödemeyi kabul etmişti. Ekip bu faturayı yönetime istifasını sunarak ödedi.

7 MADDELİK KORONAVİRÜS TEDBİR PAKETİ

YKS 2020 MÜFREDATI BELLİ OLDU! ZİYA SELÇUK AÇIKLADI

BEŞTEPE’DE CUMA NAMAZI KILINDI

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.