Göksun karantina haberi! Kahramanmaraş’ta o mahalle karantinada

Sıradaki içerik:

YKS Başvuru 2020’de dikkat edilmesi gerekenler!

e
sv

Göksun karantina haberi! Kahramanmaraş’ta o mahalle karantinada

avatar

Muharrir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

kahramanmaras-goksun-karantina

Türkiye’de virüs ile mücadele kapsamında bir taraftan temize çıkan bölgelerdeki karantina bölgesi olmaktan çıkarılırken bu gece saatlerinde Kahramanmaraş Göksun karantina haberi geldi.

Koronavirüs’ün etkilediği bölgeler izolasyon edilmek maksadıyla İl Umumi Hıfzısıhha komisyonları tarafından karantina altına alınabiliyor. Bu gece saatlerinde karantinaya alınan mahaller arasına Kahramanmaraş Göksun karantina bölgesi eklendi.

İlçe merkezine uzaklığı 5 kilometre civarında olduğu bilinen Ortatepe mahallesi bir vatandaş yüzünden karantinaya alındı.

Jandarmanın kontrol altına aldığı ve giriş çıkışları yasakladığı mahalle karantina kapsamında tutulacak.

Mahalle’de yaşayan bir vatandaş nefes darlığı yaşaması ve ateşinin yüksek çıkması sonucu hastaneye müracaat etti. Uygulanan Koronavirüs testi pozitif çıkınca vatandaş ve bu şahsın irtibat halinde olduğu kişiler karantinaya alındı.

Ayrıca izolasyon maksadıyla yaşadığı mahallede karantina altında tutulacak. Göksun karantina haberi ile Kahramanmaraş’ta karantina altına alınan köyler arasına bir yenisi daha eklendi.

Virüs ile mücadele kapsamında bir taraftan temize çıkan bölgeler karantina bölgesi olmaktan çıkarılırken bu gece saatlerinde Göksun karantina haberi geldi.

Virüs ile mücadele kapsamında bir taraftan temize çıkan bölgeler karantina bölgesi olmaktan çıkarılırken bu gece saatlerinde Kahramanmaraş Göksun karantina haberi geldi.

Kahramanmaraş’ta Dulkadiroğlu ilçesinde bugün bir mahalle İl Umumi Hıfzısıhha Kurulu tarafından karantina uygulamasına tabi tutuldu. Daha önce Elbistan ilçesinde bir mahalle karantinaya alınmıştı.

Göksun karantina kararı ile karantinaya alınan mahalle sayısı artıyor. Daha önce Kahramanmaraş’ta vatandaşların yasaklara dikkat etmediği için özel uyarı yapılmıştı. Virüslü hasta sayısının 62 olduğu biliniyor. Yapılan bilgilendirmeler kapsamında şehir de virüs nedeniyle ölen insan sayısının 2 olduğu biliniyor.

Kahramanmaraş’ta daha önce birçok vatandaşa sosyal mesafe şartlarına uyulmadığı için ceza kesildi. Göksun karantina kararından sonra Kahramanmaraş Valiliği tarafından alınacak tedbirler merak ediliyor. Daha önce şehirde toplu olarak yan yana gezmek yasaklanmış ve buna uymayan insanlara cezai yaptırım uygulanmıştı.

HABER: TÜRKİYE’NİN EN GÜVENLİ ŞEHRİ O İLİMİZ OLDU!
HABER: TÜRK AVUKAT ÇİN DEVLET BAŞKANINA DAVA AÇTI!
Virüs ile mücadele kapsamında bir taraftan temize çıkan bölgeler karantina bölgesi olmaktan çıkarılırken bu gece saatlerinde Göksun karantina haberi geldi.

Virüs ile mücadele kapsamında bir taraftan temize çıkan bölgeler karantina bölgesi olmaktan çıkarılırken bu gece saatlerinde Göksun’dan karantina haberi geldi.

HABER: GÜNEŞ FOTOĞRAFLARI HİÇ BU KADAR NET GÖZLEMLENMEMİŞTİ
HABER: YAZ AYLARI KORONAVİRÜS’E ÇARE OLMAYACAK DENİLDİ

ığdır escort

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli