Külot giyenden Koronavirüs bulaşmıyor! Uzmanlar açıkladı

Sıradaki içerik:

YKS Başvuru 2020’de dikkat edilmesi gerekenler!

e
sv

Külot giyenden Koronavirüs bulaşmıyor! Uzmanlar açıkladı

avatar

Muharrir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

koronavirus-kulot-varsa-bulasmiyor

Koronavirüs’ün bulaşma yolları araştırılmaya devam edilirken çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Koronavirüs’ün yellenme yoluyla bulaşabileceği iddia edildi.

Dünya Sağlık Örgütü daha önce sunduğu bir raporda dışkıdan Koronavirüs’ün bulaşabileceğini ortaya koydu. Avustralyalı araştırmacı Doktor Andy Tagg ise yellenme vasıtası ile virüsün bir insandan diğer bir insana geçebileceğini iddia etti.

Yapılan açıklamaya göre yellenme yoluyla bulaşabilen Koronavirüs’ün etkisi külot giyildiği takdirde azalıyor. Yani külot giyen Koronavirüslü bir hasta tarafından çıkarılan gazdaki virüs etkisi daha az oluyor.

https://www.bilgikosku.com/besiktas-koronavirus-burak-yilmaz-caner-erkin-tyler-bold/

OLAYIN İLK AKLA GELME SÜRECİ

2001 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde bir hemşirenin sorduğu soru üzerine konu araştırılmaya başlandı. Ünlü bir doktora gelen bu soru üzerine Tennent araştırma merkezi konuyu ele aldı. Bu konuda deney yapıldı. Çıplak yellenen ve külot giyerek yellenen kişi arasındaki fark ölçüldü.

Deney sonuçlarına göre virüsün bulaşma riski külot giyildiğinde azalıyor.

YAKIN MESAFEDEN GAZ’A MARUZ KALMAYIN

Yapılan araştırmalar gaz etkisine maruz kalan insanların enfeksiyon olabileceğini göz önüne seriyor. Yakın mesafe dahilinde gaz etkisi altında kalınması tehlike arz ediyor.

GÜNEŞ’İN EN NET FOTOĞRAFLARI

hatay escort
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli