Bu hayvan ile karşılaşırsanız cinsel organlarınızı koruyun!

Sıradaki içerik:

YKS Başvuru 2020’de dikkat edilmesi gerekenler!

e
sv

Bu hayvan ile karşılaşırsanız cinsel organlarınızı koruyun!

avatar

Muharrir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

cinsel-organa-saldiran-balik-pacu

Amazon’larda yaşayan bu ilginç balığın bir özelliği insanları oldukça korkutuyor. Bu balık suya giren insanları gördüğü anda onların cinsel organlarına saldırıyor.

Adı Pacu olan ve sahip olduğu ilginç özelliği ile bilinen korkunç görünümlü bu deniz canlısı saldırdığı nokta itibariyle insanların gözünü korkutuyor.

Herkes tarafından sevilmesi öngörülen hayvanların bazıları ürkütücü olabiliyor. Örneğin Amazonların balığı Pacu suya giren insanları gördüğü anda doğrudan onların cinsel organlarına saldırıyor.

İşte özelliği itibariyle ilgi çekici olan hayvanlardan bazıları:

1- Ateş Karıncaları

Tehlike ve Afet anında birbirine kenetlenme özelliğine sahip olan Ateş Karıncaları korunmak için birbirlerine sımsıkı kenetleniyorlar ve görseldeki gibi koloni oluşturuyorlar.

Bir araya gelirken sistemli ve stratejik olarak hareket eden karıncalar, oluşturdukları kolonilerde kraliçe ve larvaları merkez konuma alarak onların yaşamını sürdürmelerine öncelik verirler.

Karıncaların bu kenetlenmesi oldukça sıkıdır. Hatta öylesine birbirine yakın dururlar ki aralarından su geçmesi imkansızdır. Felaket geçene kadar bu şekilde kalma özelliğine sahip ateş karıncalarının kenetlenme süreleri bazen haftalar hatta bazen aylar bile sürebiliyor.

2- Cinsel Organlara Saldıran Balık

Amazonlarda yaşayan bu balık türü Pacu insanların suya girdiklerini gördüğü anda onlara korku dolu anlar yaşatıyor. Doğrudan insanların cinsel organlarına saldıran bu balık bulunduğu suda yüzmek isteyen insanlara korku dolu anlar yaşatıyor.

GÜNCEL HABERLER

esmer porno
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli