Ronaldinho rahat duramıyor! Çılgın adamın Hapisteki isteğine bakın

Sıradaki içerik:

YKS Başvuru 2020’de dikkat edilmesi gerekenler!

e
sv

Ronaldinho rahat duramıyor! Çılgın adamın Hapisteki isteğine bakın

avatar

Muharrir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

messi-ronaldinho

Ağabeyi ile birlikte sahte pasaport düzenleyip giriş yapmaya çalıştığı Paraguay’da fark edilen futbol cambazı Ronaldinho yeni isteği ile şaşırttı.

Göz altına alındığı Paraguay’da çıkarıldığı mahkeme sonucu suçlu görülerek hüküm giyen efsane futbolcu önce cezaevine gönderildi. Bir süre cezaevinde kalmasının ardından yüklü miktarda kefalet ödeyip hapis cezasını ev hapsine çevirtti.

Ronaldinho, Ağabeyiyle birlikte ödemek zorunda kaldıkları 1 milyon 600 bin dolar parayı Paraguay hükümetine verdikten sonra tutuklu bulundukları cezaevinden alınarak ev hapsi için lüks bir otele yerleştirildi.

FUTBOL OYNAMAK İSTİYOR

Bir dönem küçük büyük herkesin o olmak istediği Ronaldinho’nun son isteği şaşırttı. Futboldan uzan kalmaya dayanamayan oyuncu tutuklu bulunduğu otelden bir oda istedi. Oda’yı istemesinin sebebi ise futbol oynayabilmek.

450 METREKARE FUTBOL SAHALI HAPİS CEZASI

Oyuncunun talebi ise kabul edildi. 450 metrekare alan Ronaldinho’nun hapis cezasını çektiği sürede futbol oynaması için oyuncuya tahsis edilecek.

CEZAEVİNDE ŞAMPİYON OLDULAR

32 gün boyunca abisi ile birlikte cezaevinde tutuklu bulunan oyuncunun futbol aşkı bitmiyor. Ronaldinho, İlk başta tutuklanarak götürüldüğü cezaevinde düzenlenen futbol turnuvasında mensubu olduğu takımını da şampiyon etmişti. Ronaldinho haber olacak hareketler yapmaya devam edecek gibi duruyor.

KEYFİNE DİYECEK YOK

Tek gecelik ücreti 87 pound olan lüks bir süitte hapis cezası çeken futbolcunun keyfine diyecek yok. Dışarıdaki hayatı kadar eğlenceli olmasa da yine de keyif yapması için herhangi bir engel görünmüyor. Jakuzi, Televizyon ve nehir manzaralı bir balkona sahip otelde hapis cezası çeken Ronaldinho şimdi de futbol oynayabileceği 450 metrekarelik dev bir odaya sahip oldu.

Hotel Palmaroga’nın müdürlüğü görevini sürdüren Emilio Yegros, Ronaldinho’ya istediği top ve futbol odasını tahsis edecek.

Müdür, hala Ronaldinho’nun espri yapmaya devam ettiğini ve enerjisini kaybetmediğini söylüyor.

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN BÜYÜK DESTEK

Dünya yıldızı Messi, zamanında kendisine ağabeylik yapıp elinden tutan Ronaldinho’nun bu durumuna karşı hareketsiz kalmadı. Avukat ordusu tabir edilebilecek kadar büyük bir hukuk ekibinin Ronaldinho’nun hür kalabilmesi için seferber etti. 4 milyon Euro gibi harcama miktarını da gözden çıkararak maddi manevi en büyük desteği verdi.

 

gümüşhane escort

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli