Ünlü oyuncu canlı canlı toprağa gömüldü Bilgi

Sıradaki içerik:

YKS Başvuru 2020’de dikkat edilmesi gerekenler!

e
sv

Ünlü oyuncu canlı canlı toprağa gömüldü

avatar

Muharrir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

meslegi-icin-hayatini-tehlikeye-atti

Mesleği oyunculuk olan insanlar işleri yaparken her şeyi göze almalıdırlar. Fobileri olan film ve dizilerin ünlü isimleri tercih hakkına sahip değiller.

Birçok sinema oyuncusu bu korkuları ile yüzleşmek zorunda kaldı. Sahip olduğu fobilerle film sahnelerinde yüzleşmek zorunda kalan bu oyuncuları sizin için derledik.

1- Ryan Reynolds – Klostrofobi

Listenin ilk sırasında Ryan Reynolds yer alıyor. Kapalı alanda kalma konusunda zorluklar yaşayan Reynolds, bu sahnenin çekiminde duygusal ve fiziksel olarak çok zorlandıklarını ifade etti. Bu sahne gerçekliği nedeniyle oldukça ilgi gördü. Filmin içerisinde yer alan diğer sahneler de gerçeğe yakın çekilmesiyle biliniyor.

2- Scarlett Johansson – Kuş korkusu

Ünlü oyuncu kuşlardan oldukça korkuyor. We Bought a Zoo filminde ise aksi gibi hayvanlar ve kuşlar oldukça fazla yer alıyor. Filmin konusu bu olunca fobisi ile yüzleşen oyuncu mesleğini ne kadar sevdiğini de gösterdi.

3- Sylvester Stallone – Yükseklik korkusu

Bizim Rambo film serisi ile tanıdığımız Sylvester Stallone aslında yüksek yerlerden korkuyor. Gariptir çünkü onun çektiği Rambo film serisinin tamamı aksiyon sahnelerinden oluşuyor. Diğer oyunculuk yaptığı filmlerde de yükseklik ile oldukça fazla muhatap oldu. Cliffhanger filmi Alplerde çekildi ve yerden yükseklikleri ise tam 11 bin metre idi. Filmde oynaması için onu yönetmen bir şekilde ikna etmişti.

4- Uma Thurman – Klostrofobi

meslegi-icin-hayatini-tehlikeye-atti
meslegi-icin-hayatini-tehlikeye-atti

Uma Thurman’da tıpkı Ryan Reynolds gibi kapalı alanlardan ve havasız kalmaktan hoşlanmıyor hatta korkuyor. Ünlü oyuncu film için canlı canlı toprağa gömüldü. Kill Bill filmindeki en önemli sahnelerden birisi olan bu sahnede canlı olarak toprağın altına gömülen Thurman, bundan korkmak için klastrofobik olmaya gerek olmadığını söylüyor.

5- Rebel Wilson – Yükseklik korkusu

Rebel Willson’da tıpkı Sylvester Stallone gibi yüksek yerleri pek sevmiyor. Pitch Perfect 3 çekimlerinde korkusu ile yüzleşen oyuncu, 20 metrelik mesafeden atlayışını içeren sahnenin tam 10 kez çekildiğini söyledi. Her defasında ise yüzünde donuk ve katı ifadenin olduğunu belirtti.

6- Kristen Stewart – Ata binme korkusu

Kristen Stewart, Snow White and the Huntsman isimli filmin çekimlerinde ata binmek zorunda kaldı fakat o bundan pek haz almıyordu. Atların enerjisini çok sevdiğini belirten Stewart, sadece onlara binmeyi pek sevmiyor. Çünkü onları yönlendirmek ona göre yanlış bir hareket.

7- Jake Gyllenhaal – Deve kuşu korkusu

İnsan deve kuşlarından korkar mı demeyin. Çünkü Jake Gyllenhaal’a göre deve kuşları göründükleri kadar masum değil. The Sands of Time çekimleri esnasında bir korkusu olduğunu fark etti. Gyllenhaal, etrafında gürültü yapıldığında insanlara saldırabilen deve kuşları karşısında dehşete kapıldığını ifade ediyor.

7- Jennifer Aniston – Su altında durma korkusu

Ünlü oyuncu Jennifor Anniston çocukluğundan beri suyun altında durma konusunda endişe yaşıyor. Cake fiminde yer alan su altında çekilen sahnelerde oldukça zor anlar yaşamış.

10- Matt Damon – Yılan korkusu

Matt Damon yılanlardan korkuyormuş. Aslında korkmamak tuhaf. Şahsen biz de yılanlardan pek hoşlanmıyoruz. Fakat Damon bu korkusuyla We Bought a Zoo filminde oldukça dehşetli anlar yaşadı.

denizli escort
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli