Hearts Of İron 4 Hileleri – Güncel – 2023

Hearts Of İron 4 Hileleri; Paradox Development Studios tarafından geliştirilip 2016 yılında piyasaya sürülen Hearts Of İron 4,  2.Dünya savaşı dönemini konu alan strateji ve savaş oyunları arasında yer almaktadır. 1936 ve 1939 yılları arasını kapsayan Hearts Of İron 4 oyununda tarihsel bir yolculuğa çıkarak ulusunuza güç katabilir ve hâkimiyeti elinize alabilirsiniz.  Kendi ulusunuzu dilediğiniz gibi kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Hearts Of İron 4 savaş oyununda birliklerinize komuta verebilir ve birliklerinizi düşmanların üzerine yönlendirebilirsiniz. Ayrıca belirli stratejiler geliştirebilir ve ulusunuzu büyütme şansını elde edebilirsiniz. Ancak Hearts Of İron 4 ‘ te yeni ekipmanlar ve ulusunuzu geliştirebilmek için satın alma işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu noktada Hearts Of İron 4 hileleri, oyunda strateji yapabilmeniz için oldukça etkileyici bir unsura sahiptir. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu içeriğimizde Hearts Of İron 4 Hilelerine yer verdik. Eğer siz de Hearts Of İron 4 savaş oyununa yeni başladıysanız ve belirli stratejiler geliştirmek istiyorsanız içeriğimizde yer alan […]

Hearts Of İron 4 Hileleri – Güncel – 2023

Hearts Of İron 4 Hileleri; Paradox Development Studios tarafından geliştirilip 2016 yılında piyasaya sürülen Hearts Of İron 4,  2.Dünya savaşı dönemini konu alan strateji ve savaş oyunları arasında yer almaktadır. 1936 ve 1939 yılları arasını kapsayan Hearts Of İron 4 oyununda tarihsel bir yolculuğa çıkarak ulusunuza güç katabilir ve hâkimiyeti elinize alabilirsiniz.  Kendi ulusunuzu dilediğiniz gibi kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Hearts Of İron 4 savaş oyununda birliklerinize komuta verebilir ve birliklerinizi düşmanların üzerine yönlendirebilirsiniz.

Ayrıca belirli stratejiler geliştirebilir ve ulusunuzu büyütme şansını elde edebilirsiniz. Ancak Hearts Of İron 4 ‘ te yeni ekipmanlar ve ulusunuzu geliştirebilmek için satın alma işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu noktada Hearts Of İron 4 hileleri, oyunda strateji yapabilmeniz için oldukça etkileyici bir unsura sahiptir.

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu içeriğimizde Hearts Of İron 4 Hilelerine yer verdik. Eğer siz de Hearts Of İron 4 savaş oyununa yeni başladıysanız ve belirli stratejiler geliştirmek istiyorsanız içeriğimizde yer alan Hearts Of İron 4 Hilelerine bakabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hearts Of İron 4 Hileleri Ve Konsol Komutları

Hearts Of İron 4 savaş oyunu, dünya çapında oldukça popüler olan ve indirme sayısı her geçen gün artarak milyonlara ulaşan bir strateji oyunudur. Siz de oyun içerisinde kendi oluşturduğunuz stratejileri belirleyerek ulusunuzu ve birliğinizi yönetebilirsiniz.

Diplomasi ve bürokrasi ilişkilerinde de kendinizi geliştirerek daha üst seviyelere çıkartarak performansınızı yükseltebilir ve siz de gücünüze güç katabilirsiniz. Bunun içinde birçok Hearts Of İron 4 Hileleri ve konsol komutları mevcuttur. Siz de aralarından ihtiyacınıza uygun hile kodlarını ve konsol komutlarını seçerek ulusunuzu büyütebilirsiniz.

Hearts Of İron 4 oyuncularının favori listesinde mevcut olarak yer alan Hearts Of İron 4 Hilelerine ve konsol komutlarına yer verdik.

İşte en çok kullanılan ve tercih edilen Hearts Of İron 4 Hileleri ve Konsol Komutları sizlerle birlikte…

 • Annex: Ülkenize dâhil etmek istediğiniz bölgeleri ayarlamanıza yardımcı olur. Siz de oyun içerisinde böylece ülkenize dâhil etmek istediğiniz bölgeleri kolaylıkla dâhil edebilir ve topraklarınızı büyütme şansını elde edebilirsiniz.
 • Manpower: Oyun içerisinde belirlediğiniz miktar kadar insan gücü ekleyebilirsiniz. Siz de belirli bir insan gücüne sahip olarak savaşlarda düşmanlarınıza karşı kazanma ihtimalini arttırabilirsiniz.
 • İnstantconstruction: İnşaat olan binaların hızlı bir şekilde tamamlanmasına olanak tanır. Binaların hızlı tamamlanması ulusunuzu büyütmek için etkili unsurlar arasında yer alır.
 • Add_latest_equipment: Oyuncuya dilediği son seviye ekipmanların verilmesinde yardımcı olur. İstediğiniz ekipmana sahip olduğunuzda ulusunuzu geliştirmeniz ve büyütmeniz daha kolay olacaktır.
 • Ai_accept: Gelen bütün diplomatik teklifleri kabul eden bir hile kodudur. Diplomatik ilişkilerinizi güçlendirmenize yardımcı olabilir.
 • Massconquer: Toplu fethetme şansı sağlayan hile kodları arasındadır. Fethetmek istediğiniz bütün yerleri fethetme şansını sizlere verir.
 • Teleport: Birlikleri istediğiniz yere ışınlayabilmeyi sağlar. Birliklerinizi düşmanın karşısına ışınlama şansına sahip olabilirsiniz.
 • Event: Oyun içerisinde herhangi bir olayı tetiklemenize yardımcı olur. Örneğin: isyan çıkararak halkınızı isyana sürükleyebilirsiniz.
 • Tag: Tagını girdiğiniz ülkeyi yönetmeye ve kontrol etmeye başlarsınız. Böylece dilediğiniz ülkeyi yönetebilir ve ulusunuzu büyütebilirsiniz.
 • Ciwilwar: Oyunda iç savaş çıkartır.
 • Theatersrebuild: Tüm savaş alanlarının yerlerini silerek tekrar belirlemeye yardımcı olan hile kodlarıdır. Savaş alanlarınızı tekrar belirlemek istediğinizde kullanacağınız bir hile kodu olabilir.
 • Debung_nuking: Hearts Of İron 4 strateji oyununda her bölgeye atom bombası atmanızı sağlar. Düşmanlarınızı seçme ve öldürme noktasında ekstra yardımcı olmaktadır.
 • Nextsong: Oyun içerisinde mevcut olarak çalan şarkıdan sıkıldığınızda şarkıyı değiştirmenizi sağlayan hile kodudur.
 • Testevent: Olayın gerçekleşmesini sağlamadan sadece nasıl görüneceğini test etmenizi sağlayan hile kodudur. Bu hile kodu sayesinde oyunda yaratmak istediğiniz olayların nasıl işleyeceğini de görebilme fırsatını yakalayabilirsiniz.
 • Resign: Oyun skorunuzu görmenize yardımcı olur. Bu hile kodu sayesinde oyun bitiminde ya da çekilme durumunuzda ne kadar skor elde ettiğinizi görme şansını size verir.
 • Add_interest: Seçmiş olduğunuz ülkeyi ilgi alanınıza ekler. Böylece siz de ilgi alanınızda bulunan ülkeyi daha iyi yönetme fırsatını elde edersiniz.
 • Remove_interest: Seçtiğiniz ülkeyi ilgi alanınızdan çıkartır. Seçmiş olduğunuz ülkeyi yönetmekten sıkılmış olabilirsiniz. Bu hile kodu sayesinde yönettiğiniz ülkeyi ilgi alanınızdan kolaylıkla çıkartabilirsiniz.
 • Spawn: İstediğiniz şehirde birlik çıkarmanıza yardımcı olur. Bu şekilde birlik çıkartarak askeri alanda başarı yakalayabilirsiniz.
 • Reloadweather: Hava durumunu oyun içerisinde değiştirmenize yardımcı olur.
 • Weather: Hava durumunu açıp kapamanıza yardımcı olur.
 • Pp: Oyun içerisinde 1000 politik değer almanızı sağlar.
 • Ws: Hearts Of İron 4 savaş oyununda savaş desteği elde etmenize yardımcı olur. Elinizde bulunan savaş desteği sayesinde ulusunuzu daha iyi yönetebilir ve düşmanlarla daha fazla çarpışabilirsiniz.
 • Pause_in_hours: Oyunu belirli bir süre boyunca durdurmanıza olanak tanır. Oyun içerisinde bu hile sayesinde istediğiniz süreyi ayarlayabilir ve oyunun durmasını sağlayabilirsiniz.
 • Winwars: Girdiğiniz savaşlarda en yüksek savaş puanını almanıza yardımcı olur. Bu hile kodu sayesinde savaştığınız düşman birliklerine karşı en yüksek puanı alabilir ve savaştan galibiyetle çıkma şansını yakalayabilirsiniz.
 • Observe: Ülkeyi yönetmeden oyunu izlemenize olanak tanıyan hile kodudur. Oyun içerisinde ülke yönetmek istemeyebilirsiniz. Bu hile kodu sayesinde siz de sadece oyunu izleme fırsatını bulabilirsiniz.
 • Yesman: Bütün ülke isteklerinizi kabul eder. Böylece ülkelerde gerçekleştirmek istediğiniz bütün her şeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.
 • Version: Oyunun versiyonunu değiştirmenize yardımcı olur.
 • XP: Girdiğiniz miktar kadar oyunda tecrübe kazanabilirsiniz. Kazandığınız tecrübeler sayesinde yönettiğiniz ülkedeki bir alanı daha iyi yönetme şansını elde etmiş olursunuz.
 • Fronts: Yabancı ülkelerin görünmesini sağlayan hile kodları arasında yer almaktadır.

HOİ 4 Hile Konsolu Nasıl Açılır?

Dünyaca ünlü olan savaş ve strateji oyunlarından birisi olan Hearts Of İron 4, Paradox İnteractive oyunlarının serisinin devamı niteliğindedir. Siz de oyuna direkt başlayabilir ve maceranın kollarına kendinizi bırakabilirsiniz. Yönettiğiniz ülkede mevcut olan birlikleri düşman topraklarına göndererek gücünüze güç katabilir ve imparatorluğunuzu daha da geliştirebilirsiniz.

Bunun için de zaman zaman Hearts Of İron 4 Hilelerine başvurabilirsiniz. Ancak oyun içerisinde yer alan hile kodlarını kullanabilmeniz için Hearts Of İron Hile Konsolunu açmanız gerekmektedir. Hile konsolunu açabilmek için uygulamanız gereken adımlar oldukça basittir.

Hearts Of İron Hile Konsolunu açabilmek için aşağıdaki adımları takip edin ve uygulayın:

 • Hearts Of İron 4 Hile Konsolunu açabilmek için tek uygulamanız ve yapmanız gereken adım ESC tuşunun altında bulunan “ é” tuşuna basmanız olacaktır.
 • Bu adımdan sonra hile kodlarını kolaylıkla ve rahatlıkla girebileceğiniz hile konsolu açılacaktır.

Yukarıdaki adımları takip ederek ve uygulayarak siz de hile kodlarını girebileceğiniz Hearts Of İron 4 Hile Konsolunu açabilir ve kullanmak istediğiniz hile kodlarını arama kutucuğuna yazarak aktif olup olmadığını test edebilirsiniz. Ancak oyun içerisindeki hile kodları tek oyun modu için tasarlandığı için çok oyunculu modda hile konsolu açılmayacaktır.

Çok oyunculu mod seçeneğinde oynuyorsanız hile kodları kapalı olacak ve aktif olmayacaktır. Hearts Of İron 4 savaş ve strateji oyununda hile kodlarını aktif olarak uygulayabilmek için hangi modda oynadığınız büyük önem arz etmektedir.

Hearts Of İron 4 Hileleri Genel Değerlendirme

Son zamanların oldukça sevilen ve sıklıkla oynanan savaş oyunları arasında yer alan Hearts Of İron 4, günümüzde dahi etkisini kaybetmemektedir. Paradox İnteractive oyunlarının dördüncü serisidir. Piyasada en çok tutulan ve indirme alan stratejilerinizi kendinizin belirleme fırsatı sunduğu ve ülkenizi istediğiniz gibi yönetme şansını veren Hearts Of İron 4 oyununu oynamaya başladığınız anda bağımlısı oluyor ve bırakma şansını bulamıyorsunuz.

Oyundan tam anlamıyla faydalanmak istiyorsanız siz de en çok kullanılan ve tercih edilen Hearts Of İron 4 Hile Kodlarını seçebilirsiniz. Ancak hile kodlarını girebilmeniz için hile konsolunu açmayı bilmeniz gerekmektedir. Basit bir yöntemle hile konsolunu açarak Hearts Of İron 4 Hilelerini girebilir ve dilediğinizi kullanarak ulusunuzu büyütebilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz Hearts Of İron 4 Hileleri içeriğimiz burada sona eriyor. Eğer siz de Hearts Of İron 4 oyununda yer alan hileleri öğrenmek ve kullanmak istiyorsanız içeriğimizdeki hile kodlarına bakabilir ve aralarından işinize yarayacak olanları seçebilirsiniz.

Benzer Yazılar

The Forest Hile Kodları ve Şifreleri – 2023 – (Güncel Liste)

Oyun 9 ay önce

The Forest Hile Kodları; Zombi kategorisinde yer alan ve hayatta kalma oyunlarından biri olan The Forest, 2018 yılında Endnight Games tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür. Çıktığı ilk yıldan itibaren çeşitli güncellemelerden geçerek günümüze ulaşan The Forest, birçok kullanıcı tarafından milyonlarca indirme almıştır.İçindekilerThe Forest Hile Konsolu Nasıl Açılır?The Forest Hile KodlarıThe Forest Silah Yapma HileleriThe Forest Kıyafet Hileleri Siz de kendinizi aniden bir zombi oyununda bulmak istiyorsanız bunlardan biri The Forest neden olmasın. The Forest Hile Kodları, sizin yeni ekipmanlar almanıza ve daha birçok yeni özellikten faydalanmanıza yardımcı olur. Bu açıdan The Forest Hile Kodları, oyun içerisinde zorlandığınız kısımlarda kullanarak keyifli vakitler geçirmenizi sağlayabilir. Sizler için hazırlamış olduğumuz içeriğimizde The Forest oyuncularının favori listesine eklediği hile kodlarına yer verdik. Siz de The Forest oyununda farklı deneyimler elde etmek istiyorsanız içeriğimizde yer alan hile kodlarını kullanabilirsiniz. The Forest Hile Konsolu Nasıl Açılır? The Forest, bir zombi ve hayatta kalma oyunudur. Siz de The […]

Euro Truck Simulator 2 Hileleri (Programsız) – 2023

Oyun 9 ay önce

Euro Truck Simulator 2 Hileleri Programsız; Günümüzde oynanan bilgisayar oyunları, herkesin severek oynadığı ve vazgeçilmez parçalarından biridir. Simulator oyunlarından biri olan Euro Truck Simulator 2 oyunu da şehirlerarası yapacağınız yolculukları eğlenceli ve keyifli birçok unsuru bir arada bulunduruyor.İçindekilerETS 2 Hile Konsolu AçmaEuro Truck Simulator 2 ( ETS 2) Hileleri GüncelETS 2 Para HilesiETS 2 Para Hilesi KoduETS  2 Para Hilesi ProgramsızETS 2 Seviye Hilesi ProgramsızETS 2 Para Hilesini Cheat Engine Programı İle Yapma Siz de şehirlerarasında taşıdığınız yükleri ETS 2 Hileleri ile daha kolay ve hızlı sürede yapma şansını bulacaksınız. Euro Truck Simulator 2 Hileleri sayesinde ücretsiz yakıt alabilir ve para hilesiyle de dilediğiniz kaynaklara sahip olabilirsiniz. Sınırsız kaynaklara sahip olmak için uygulamanız gereken tek basit adım,  konsol komutlarını hile konsolunu girmekten geçiyor. Siz de Simulator ve macera bilgisayar oyunlarından hoşlanıyorsanız bu makale tam size göre! Siz de içeriğimizde yer alan Euro Truck Simulator 2 Hilelerini öğrenerek oynamaya başlayabilirsiniz. ETS […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz. Çerez Politikası & Gizlilik Politikası