Euro Truck Simulator 2 Hileleri (Programsız) – 2023

Euro Truck Simulator 2 Hileleri Programsız; Günümüzde oynanan bilgisayar oyunları, herkesin severek oynadığı ve vazgeçilmez parçalarından biridir. Simulator oyunlarından biri olan Euro Truck Simulator 2 oyunu da şehirlerarası yapacağınız yolculukları eğlenceli ve keyifli birçok unsuru bir arada bulunduruyor. Siz de şehirlerarasında taşıdığınız yükleri ETS 2 Hileleri ile daha kolay ve hızlı sürede yapma şansını bulacaksınız. Euro Truck Simulator 2 Hileleri sayesinde ücretsiz yakıt alabilir ve para hilesiyle de dilediğiniz kaynaklara sahip olabilirsiniz. Sınırsız kaynaklara sahip olmak için uygulamanız gereken tek basit adım,  konsol komutlarını hile konsolunu girmekten geçiyor. Siz de Simulator ve macera bilgisayar oyunlarından hoşlanıyorsanız bu makale tam size göre! Siz de içeriğimizde yer alan Euro Truck Simulator 2 Hilelerini öğrenerek oynamaya başlayabilirsiniz. ETS 2 Hile Konsolu Açma Euro Truck Simulator 2 oyunundaki belirli yükleri şehirlerarasında getirip götürme işlevini yapıyorsunuz. Siz de Simulator oyunlarının arasında kaybolmak isterseniz tercihinizi Euro Truck Simulator 2 oyunundan yana kullanabilirsiniz. Yükleri taşımak için akaryakıta […]

Euro Truck Simulator 2 Hileleri (Programsız) – 2023

Euro Truck Simulator 2 Hileleri Programsız; Günümüzde oynanan bilgisayar oyunları, herkesin severek oynadığı ve vazgeçilmez parçalarından biridir. Simulator oyunlarından biri olan Euro Truck Simulator 2 oyunu da şehirlerarası yapacağınız yolculukları eğlenceli ve keyifli birçok unsuru bir arada bulunduruyor.

Siz de şehirlerarasında taşıdığınız yükleri ETS 2 Hileleri ile daha kolay ve hızlı sürede yapma şansını bulacaksınız. Euro Truck Simulator 2 Hileleri sayesinde ücretsiz yakıt alabilir ve para hilesiyle de dilediğiniz kaynaklara sahip olabilirsiniz. Sınırsız kaynaklara sahip olmak için uygulamanız gereken tek basit adım,  konsol komutlarını hile konsolunu girmekten geçiyor.

Siz de Simulator ve macera bilgisayar oyunlarından hoşlanıyorsanız bu makale tam size göre! Siz de içeriğimizde yer alan Euro Truck Simulator 2 Hilelerini öğrenerek oynamaya başlayabilirsiniz.

ETS 2 Hile Konsolu Açma

Euro Truck Simulator 2 oyunundaki belirli yükleri şehirlerarasında getirip götürme işlevini yapıyorsunuz. Siz de Simulator oyunlarının arasında kaybolmak isterseniz tercihinizi Euro Truck Simulator 2 oyunundan yana kullanabilirsiniz. Yükleri taşımak için akaryakıta ihtiyacınız olabilir!

Siz de taşıdığınız yükleri zamanında yerine ulaştırmak istiyorsanız belirli bir yerde durup akaryakıt almalısınız. Ancak akaryakıt almak için paraya mı ihtiyacınız var? Böyle bir durumda size zaman zaman verilen hile kodlarını kullanarak ücretsiz akaryakıt alabilir ve yolunuza devam ederek yükleri taşıma işlevini yerine getirebilirsiniz.

Hile kodlarını kullanarak sınırsız kaynağa da ulaşma fırsatını elde edebilirsiniz. Bunun için hile konsolunu açmanız şart. Size göstereceğimiz şekilde siz de hile konsolunu açarak hile kodlarını girebilirsiniz. Hile konsolunu açmaya hazır mısınız?

Euro Truck Simulator 2 hilelerini girebileceğiniz Euro Truck Simulator Hile Konsolunu açmanız için uygulamanız gereken adımlar aşağıdaki şekildedir:

 • Hile kodlarını aktif edebilmeniz için öncelikle “ C:/Users/username/Documents “ dosyasını açmalısınız.
 • Dosyanın içerisinde yer alan g_console 0 olan yeri değiştirerek g_console 1 yapmalısınız.
 • Bu işlemleri uyguladıktan sonra geriye tek bir adım kalıyor. Hile konsolunu açmak için ESC tuşuna basmanız yeterlidir.

Siz de bu basit adımları uygulayarak hile konsolunu açabilir ve hile kodlarını gönül rahatlığıyla girebilirsiniz. Ancak hile kodlarını girerken güncel olup olmadığını kontrol edin. Bazı hile kodları belirli bir süre sonra güncelliğini yitirmiş durumda olabiliyor.

Euro Truck Simulator 2 ( ETS 2) Hileleri Güncel

Euro Truck Simulator 2 ile benzersiz bir oyun deneyimini yaşamak ve şehirlerarası yaptığın yolculuklarda eğlenceli vakitler geçirmek istiyorsan mutlaka hile kodlarını denemelisin!

Euro Truck Simulator 2 oyuncularının severek kullandığı ve tercih ettiği hile kodları aşağıdaki şekildedir:

 • Cheat Driver: Şirketinize sürücü eklemeye yardımcı olur.
 • Cheat Company: Şirketinizin verilerini göstermeye yarayan bir hile kodudur.
 • Exit: Ana menüye dönmenizde yardımcı olur.
 • Edit: Dünya haritasını açmanıza olanak tanır.
 • g_traffic 0: Trafiği yok etmenize yarayan hile kodları arasında yer alır.
 • g_traffic 1: Trafiği getirmenize olanak tanıyan hile kodudur.
 • g_police 0: Polisleri kaldırmanızı sağlayan hiledir.
 • g_police 1: Polisleri getirmenize yardımcı olur.
 • g_fps: FSP’i göstermenize sağlar.
 • Game: Oyunu yeniden yükler.
 • Pause: Oyunu duraklatan hile kodudur.
 • s_master_volume: Sesi etkinleştirmeye ve devre dışı bırakmaya yardımcı olur.
 • r_fullscreen: Tam ekranı etkinleştirip devre dışı bırakılmasını sağlar.
 • save: Oyunu beklenenden daha hızlı kayıt altına alır.
 • screenshot: Oyunda ekran görüntüsü almayı sağlar.

Oyuncuların sıklıkla kullandığı Euro Truck Simulator 2 Hile kodlarını siz de satın alma işlemlerinde kullanarak yeni ekipmanlar alabilir ya da sınırsız kaynak veyahut özelliğe anında ulaşabilirsin!

İçerisinde aktif olmayan hile kodları mevcut olarak yer alabilir. Bu kodları deneyerek siz kullanılır olup olmadığına kolaylıkla bakabilirsiniz.

ETS 2 Para Hilesi

ETS 2 Para Hilesi oyunda birçok yeni ekipmanı daha kısa sürede alma imkânı tanımaktadır. Böylece oyunu oynamaktan keyif alabilir ve bölümleri daha hızlı bitirebilirsiniz.

Ayrıca uzun yolculukta yarı yolda kalmamanızı sağlayacak akaryakıt unsurunu da yine ETS para hilesi ile çözebilirsiniz. Kolay bir şekilde kodla para hilesini elde edebilir ve kullanmak istediğiniz aktiviteler için kullanabilirsiniz. Hatta istediğiniz tutarı tek seferde elde edebilmek de mümkün oluyor.

ETS 2 Para Hilesi Kodu

ETS 2 Para Hile Kodu sayesinde dilediğiniz para miktarına sahip olabilir ve taşımacılık şirketini de daha da büyüterek kendini oyunda geliştirme fırsatı bulabilirsin. Ancak bu noktada para hilesi kodunu nereye gireceğiniz önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

ETS 2 para hile kodunu, hile konsolunda kullanarak istediğiniz miktarda paraya ulaşabilir ve bütün yeni ekipmanları alabilirsiniz. Bu hile kodları, oyun geliştiricileri tarafından geliştirilmiş olup tamamen yasal bir yöntemdir.

ETS  2 Para Hilesi Programsız

ETS 2 Para Hilesi Programsız gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Ancak para hilesini programsız bir şekilde uygulamak için birkaç basit adımı uygulamak gerekiyor.

Yukarıda hile konsolunu göstermek için anlattığımız yöntemle bire birdir. Arasında hiçbir fark yok. Siz de ETS para hilesini programsız bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız hile konsolunu aktifleştirin. Daha sonra hile konsolunda uygulanan adımları yaparak para hilesini programsız yapabilirsiniz.

ETS 2 Seviye Hilesi Programsız

ETS 2 Seviye Hilesini yapmak ve macera dolu bir oyun keşfini yaşamak istiyorsanız konsol modunu aktif bir konuma getirmelisiniz. Bu noktada sizler için yukarıda yer verdiğimiz hile kodlarından kullanmak istediğinizi kullanabilir ve konsola hile kodunu yazarak aktif hale getirebilirsin.

Siz de böylelikle oyunda satın alma işlemini yapmadan hile kodlarını girerek ve ihtiyacınız olan ekipmanlara ulaşarak seviye atlamanız daha kolay bir hal alabilir.

ETS 2 Para Hilesini Cheat Engine Programı İle Yapma

ETS 2 Para Hilesini Cheat Engine Programı ile de yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Ancak diğer programsız şekilde yapılan para hilelerine göre Cheat Engine Programını kurmanız sizi bir hayli uğraştırabilir. ETS 2 para hilesini Cheat Engine Programı ile yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayarak yapabilirsiniz.

ETS 2 Para Hilesini Cheat Engine Programı ile yapmak için aşağıda verilen adımları takip edip uygulayın:

 • ETS para hilesini yapabilmek için ilk öncelikle Cheat Engine Programını indirmelisiniz.
 • Cheat Engine Programının kurulumunu tamamlayın.
 • Daha sonra Cheat Engine Programını çalıştırın. İşlem listesini açarak Euro Truck Simulator 2 oyununu seçin ve açmayı deneyin.
 • Çıkan ilk panelde First Scan yazan yere değerini kendinizin belirlediği para miktarını girin.
 • Ardından bütün işlemleri geçerek Value değerini seçin.
 • Son adım olarak yaptığınız bütün işlemleri ve girdiğiniz para miktarını kaydetmeyi unutmayın.

ETS para hilesini yapmak için iki farklı türde olan yöntemi deneyebilirsiniz. Ancak oyun konsolunu aktif etmeniz sizin için daha kolay olacak. Bu adımları takip ederek siz de kolay bir şekilde oyun içerisinde dilediğiniz para miktarına sahip olabilmeniz mümkündür.

Sizler için hazırlamış olduğumuz ETS 2 Para Hileleri içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Siz de Simulator oyunu oynamaktan büyük bir keyif alıyorsanız içeriğimizde yer alan ETS 2 hile kodlarına bakabilir ve aralarından dilediğinizi seçerek kendinizi eğlencenin koynuna bırakabilirsiniz. Ancak hile kodlarının güncelliğine dikkat edin.

Benzer Yazılar

The Forest Hile Kodları ve Şifreleri – 2023 – (Güncel Liste)

Oyun 7 ay önce

The Forest Hile Kodları; Zombi kategorisinde yer alan ve hayatta kalma oyunlarından biri olan The Forest, 2018 yılında Endnight Games tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür. Çıktığı ilk yıldan itibaren çeşitli güncellemelerden geçerek günümüze ulaşan The Forest, birçok kullanıcı tarafından milyonlarca indirme almıştır.İçindekilerThe Forest Hile Konsolu Nasıl Açılır?The Forest Hile KodlarıThe Forest Silah Yapma HileleriThe Forest Kıyafet Hileleri Siz de kendinizi aniden bir zombi oyununda bulmak istiyorsanız bunlardan biri The Forest neden olmasın. The Forest Hile Kodları, sizin yeni ekipmanlar almanıza ve daha birçok yeni özellikten faydalanmanıza yardımcı olur. Bu açıdan The Forest Hile Kodları, oyun içerisinde zorlandığınız kısımlarda kullanarak keyifli vakitler geçirmenizi sağlayabilir. Sizler için hazırlamış olduğumuz içeriğimizde The Forest oyuncularının favori listesine eklediği hile kodlarına yer verdik. Siz de The Forest oyununda farklı deneyimler elde etmek istiyorsanız içeriğimizde yer alan hile kodlarını kullanabilirsiniz. The Forest Hile Konsolu Nasıl Açılır? The Forest, bir zombi ve hayatta kalma oyunudur. Siz de The […]

Hearts Of İron 4 Hileleri – Güncel – 2023

Oyun 7 ay önce

Hearts Of İron 4 Hileleri; Paradox Development Studios tarafından geliştirilip 2016 yılında piyasaya sürülen Hearts Of İron 4,  2.Dünya savaşı dönemini konu alan strateji ve savaş oyunları arasında yer almaktadır. 1936 ve 1939 yılları arasını kapsayan Hearts Of İron 4 oyununda tarihsel bir yolculuğa çıkarak ulusunuza güç katabilir ve hâkimiyeti elinize alabilirsiniz.  Kendi ulusunuzu dilediğiniz gibi kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Hearts Of İron 4 savaş oyununda birliklerinize komuta verebilir ve birliklerinizi düşmanların üzerine yönlendirebilirsiniz.İçindekilerHearts Of İron 4 Hileleri Ve Konsol KomutlarıHOİ 4 Hile Konsolu Nasıl Açılır?Hearts Of İron 4 Hileleri Genel Değerlendirme Ayrıca belirli stratejiler geliştirebilir ve ulusunuzu büyütme şansını elde edebilirsiniz. Ancak Hearts Of İron 4 ‘ te yeni ekipmanlar ve ulusunuzu geliştirebilmek için satın alma işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu noktada Hearts Of İron 4 hileleri, oyunda strateji yapabilmeniz için oldukça etkileyici bir unsura sahiptir. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu içeriğimizde Hearts Of İron 4 Hilelerine yer verdik. Eğer […]

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz. Çerez Politikası & Gizlilik Politikası