Zoomda Profil Resmi Koyma – 2023 – (Telefon/Bilgisayar)

Zoomda Profil Resmi Koyma; Popüler video konferans uygulamalarından biri olan Zoom ile siz de gerçekleştirmek istediğiniz iş toplantılarına katılabilir ya da arkadaşlarınızla samimi bir sohbetin kollarına kendinizi bırakabilirsiniz. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken önemli bir püf nokta bulunmaktadır. Diğer kişilerle irtibat halindeyken kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Bu oldukça normal bir durumdur. Bir profil resmi ekleyerek diğer kişilerle de ses aracılığıyla iletişim kurma seçeneğini seçmiş olabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu içeriğimizde Zoom Profil Resminin nasıl koyulacağına değineceğiz. Eğer siz de Zoom konferans uygulamasını kullanıyor ancak profil resmini koymak noktasında sıkıntı yaşıyorsanız içeriğimizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte Zoomda Profil Resmi Koyma Yöntemleri ve daha fazlası sizlerle birlikte… Zoom Profil Resmi Nedir? Zoom Profil Resmi, Zoom üzerinden bir iş toplantısına katıldığınızda toplantıda bulunan diğer tüm katılımcıların dahi görebildiği bir resimdir. Eğer Zoom toplantısına katıldığınızda, videoda kendinizi göstermek istemiyorsanız görüntünüze hızlıca bir profil resmi ekleyerek de karşı taraftaki katılımcılarla sesle iletişim halinde […]

Zoomda Profil Resmi Koyma – 2023 – (Telefon/Bilgisayar)

Zoomda Profil Resmi Koyma; Popüler video konferans uygulamalarından biri olan Zoom ile siz de gerçekleştirmek istediğiniz iş toplantılarına katılabilir ya da arkadaşlarınızla samimi bir sohbetin kollarına kendinizi bırakabilirsiniz.

Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken önemli bir püf nokta bulunmaktadır. Diğer kişilerle irtibat halindeyken kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Bu oldukça normal bir durumdur. Bir profil resmi ekleyerek diğer kişilerle de ses aracılığıyla iletişim kurma seçeneğini seçmiş olabilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz bu içeriğimizde Zoom Profil Resminin nasıl koyulacağına değineceğiz. Eğer siz de Zoom konferans uygulamasını kullanıyor ancak profil resmini koymak noktasında sıkıntı yaşıyorsanız içeriğimizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İşte Zoomda Profil Resmi Koyma Yöntemleri ve daha fazlası sizlerle birlikte…

Zoom Profil Resmi Nedir?

Zoom Profil Resmi, Zoom üzerinden bir iş toplantısına katıldığınızda toplantıda bulunan diğer tüm katılımcıların dahi görebildiği bir resimdir. Eğer Zoom toplantısına katıldığınızda, videoda kendinizi göstermek istemiyorsanız görüntünüze hızlıca bir profil resmi ekleyerek de karşı taraftaki katılımcılarla sesle iletişim halinde irtibat kurabilme şansına sahipsiniz.

Ayrıca aşağıda birazdan sizlere göstereceğimiz yöntemlerden birini kullanarak da Zoom profil resminizi koyabilirsiniz. Buna ek olarak, profil resminizi birçok katılımcının görebileceğini göz önünde bulundurarak koymanızda son derece fayda vardır.

Zoom’a koyacağınız profil resminizi seçerken yüksek çözünürlüklü ve kaliteli bir fotoğraf olmasına dikkat etmelisiniz.

Zoom Profil Resmi Koyma Yöntemleri

Zoom Profilinize bir resim koymak istiyor ancak nasıl koyacağınıza dair bir fikriniz yok mu?  O zaman doğru adrestesiniz!

Zoom Profilinize resim koymanın birçok farklı yöntemi mevcuttur. Siz de bahsedeceğimiz yöntemlerden birini seçebilir ve Zoom profilinize resim ekleyebilirsiniz.

Bu başlık altında Zoom Profilinize nasıl resim koyacağınızın yöntemlerine değineceğiz.  Hadi gelin birlikte Zoom profil resmi koyma yöntemlerine bakalım.

Zoomda Profil Resmi Koyma Bilgisayar

Zoom profil resminizi, bilgisayardan koyabilmek için ilk öncelikle Zoom konferans uygulamasının kendi web site adresine girmeniz gerekmektedir. Zoom profilinize ulaştıktan sonra aşağıdaki adımları bire bir uygulamanız halinde Zoom profil resmini koymanız için hiçbir engel bulunmamaktadır.

Zoom Profil resminizi basit ve hızlı bir şekilde bilgisayarınızdan koyabilmek için aşağıdaki adımları takip edin ve uygulayın:

 • Zoom hesabınıza web sitesi üzerinden girişini yaptıktan sonra profilinize tıklayın.
 • Daha sonra profiliniz açıldığında, profilinizin üst kısmında yer alan Change bağlantısını gördüğünüz anda bağlantıya basın.
 • Bağlantıya tıkladıktan sonra, açılan panelde resminizi yükleyebilmeniz için Upload yazısını görmüş olmanız gerekiyor. Bu yazıya tıklayarak siz de bilgisayarınızdaki dosyalarda yer alan beğendiğiniz bir resmi kolayca yükleyebilirsiniz.
 • Bütün bu işlemleri hallettikten sonra geriye tamamlamanız gereken son bir adım kalıyor. Resmi kaydettiğiniz takdirde bütün işlemleri yerine getirmiş oluyorsunuz.

Siz de bu adımları yaparak bilgisayarınızdaki dosyalarınız üzerinden Zoom’ a profil resmini kosa bir sürede koyarak diğer katılımcıların da görmesini sağlayabilirsiniz.

Zoomda Profil Resmi Koyma Telefon

Telefon üzerinden de Zom profilinize resim koymak oldukça basittir. Ancak bilgisayarda yapıldığından biraz daha farklı işleyebilir. Siz de telefondan Zoom’a profil resmi koymak istiyor ancak nasıl ekleyeceğinizi bilmiyorsanız aşağıda göstereceğimiz adımları uygulayarak yükleyebilirsiniz.

Telefon üzerinden Zoom’ a profil resmi koymak için aşağıdaki adımları takip edin ve uygulayın:

 • Akıllı telefonunuzdan Zoom uygulamasına giriş yapın.
 • Açılan panelde Setting yazan kısma tıklayın. Bu kısımda ayarlar karşınıza gelecektir.
 • Profilinize tıkladıktan sonra, profil resminize basın.
 • Galerinizden beğenerek seçmiş olduğunuz resmi yükleyin.
 • Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli püf noktalardan birisi de toplantıya katılmadan önce videonuzu devre dışı bırakıp kapatmayı unutmayın. Yoksa profil resminiz yüklenmeyecek ve profilde görünmeyecektir.

Siz de yukarıdaki adımları birebir eksiksiz ve doğru bir şekilde uyguladığınızda Zoom üzerinde profil reminiz eklenecek ve görünecektir.

Zoom Profil Resmi Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Zoom, herkes tarafından sıklıkla kullanılan oldukça popüler bir video konferans uygulaması olarak karşımıza çıkar. Zoom’a yüklediğiniz resimleri zaman zaman beğenmeyebilir ve böyle durumlarda değiştirmek isteyebilirsiniz.

Zoom üzerinde bulunan profil resminizi de değiştirmek için de bir takım adımları uygulamanız gerekiyor. Ancak değiştireceğiniz profil resminin diğer katılımcılar tarafından da görülebileceğini unutmayarak bir tercihte bulunmalısınız.

Zoom’da Profil Resminizi değiştirmek için aşağıdaki adımları takip edin ve uygulayın:

 • Kullandığınız cihaz üzerinden Zoom uygulamasına giriş yapın.
 • Zoom üzerinde profilinize tıklayarak ayarlara ulaşabilirsiniz.
 • Daha sonra açılan sayfada profil ayarlarınızda yer alan Profil resmine tıklayın.
 • Profil resmini değiştirmek için yeni resim yükle seçeneğine tıklayarak galeriden ya da bilgisayardan yüklüyorsanız dosyalardan yükleyeceğiniz resmi seçerek profil resmini yükleyebilirsiniz.
 • Seçtiğiniz resmi kaydetmek için kaydet seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Siz de bu adımları takip ederek ve uyguladığınızda Zoom Profil resminiz yüklenecektir. Ancak profil resminizi yükledikten sonra kaydetmeyi unutmayın. Aksi takdirde yaptığınız bütün işlemler silinecek ve profil resminiz tam anlamıyla Zoom platformuna yüklenmeyecektir.

Zoom Profil Resmi Kaldırma Nasıl Yapılır?

Zoom birçok kullanıcıya kendi profil resimlerini koyarak özelleştirilmiş bir imkan tanımaktadır. Ancak bazı zamanlarda kullanıcılar, profil resimlerini beğenmedikleri için değiştirmek yerine tamamen kaldırmak isteyebilir. Belki de o kullanıcı siz olabilirsiniz.

Siz de Zoom platformu üzerindeki profil resminizden sıkılmış olup kaldırmak istemiş olabilirsiniz. Böyle bir durumda uygulamanız gereken adımlar oldukça kolay ve kısadır.

Siz de aşağıdaki adımları takip ederek ve uygulayarak Zoom profil resminizi kaldırabilirsiniz:

 • Zoom platformuna giriş yapın.
 • Zoom üzerindeki girişinizi yaptıktan sonra, profil sayfanıza giderek profil resminizin üzerine tıklayın.
 • Daha sonra kaldır seçeneğine tıkladığınızda profil resminiz tamamen kalkacaktır.

Sizler için hazırlamış olduğumuz Zoom profil resmi koyma içeriğimiz burada ona eriyor. Eğer siz de Zoom platformunu kullanıyor ve özellikle de bir iş toplantısına katılıyorsanız profil resmi diğer katılımcıların sizi tanıması açısından önemi oldukça büyüktür.

Bu noktada siz de Zoom üzerinden profil resimlerinizi nasıl koyacağınızı bilmiyorsanız içeriğimizde yer alan Zoom profil resmi koyma yöntemlerine bakarak adımları uygulayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Canlı TV izle Kim ve Insta PRO – 2023 – (Kapsamlı Rehber)

Rehber 5 ay önce

Son günlerde Instagram hakkında birçok soru alıyoruz. Özellikle gizli Instagram profillerini görmek isteyen kullanıcılar için Canlı TV izle kim Instagram sitesi, Insta PRO ile birlikte çalışmaktadır. Bu site, Instagram’daki tüm gizli profilleri ücretsiz bir şekilde gösterebilir. Ayrıca, Canlı TV izle kim Instagram sitesi, profil fotoğrafı büyütme, hikâye indirme ve video indirme gibi özellikleri de sunmaktadır.İçindekilerCanlı TV İzle Kim Nedir?Canlı TV İzle Kim Insta PROCanlı TV İzle Kim Nasıl Çalışır?Canlı TV İzle Kim GirişCanlı TV İzle Kim AçılmıyorCanlı TV İzle Kim Limit KaldırmaCanlı TV İzle Kim APK Var Mı?Insta PRO WEB GirişInsta PRO Güvenilir Mi? Canlı TV izle kim Instagram sitesi, Insta PRO ile çalışarak gizli Instagram profillerini görmenizi sağlar. Bu site, Postegro, Bestwhozi ve Pingru gibi diğer uygulamalara benzer şekilde çalışır, ancak daha kolay ve basittir. Sadece birkaç adımda size tüm gizli Instagram profillerini gösterebilir. Ancak, bu tür siteler ve uygulamaların kullanımı Instagram’ın hizmet koşullarına aykırı olabilir ve gizlilik ihlallerine […]

Evlilik Teklifi Fikirleri, Yaratıcı Evlenme Teklifi Fikirleri – 2023

Rehber 6 ay önce

Evlilik teklifi fikirleri, Hayatınızdaki en önemli kişiden evlenme teklifi almak, her kadının hayalidir. Bu özel anı unutulmaz kılmak için doğru teklif fikrini seçmek önemlidir. Peki, ilgi çekici ve unutulmaz bir evlilik teklifi nasıl yapılır?

Evde Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma – 2023

Rehber 6 ay önce

Türkiye’de Evde paketleme iş veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar, genellikle paketleme, montaj, dikiş, ütücülük gibi işlerde evlere iş vermektedir.

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele

Web sitemiz, gezinme deneyiminizi ve ilgili bilgileri sağlamak için çerezleri kullanır. Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce, şunları kabul etmiş olursunuz. Çerez Politikası & Gizlilik Politikası